Naučte sa brúsiť a voskovať ako profesionáli

Vykonávame profesionálne školenie servisných technikov. Školenie prebieha u zákazníka, alebo v našom servise. Obsah a rozsah školenia prispôsobíme Vášmu vybavenie, doplníme technologické postupy a poradíme Vám ako dovybaviť Váš skiservis.

Náplň našich školení je nasledujúci:

  • Ručná tuning hrán lyží či SNB, opravy sklzníc a voskovanie za použitia nástrojov z e-shopu Tuninglyze.cz pre všetky skupiny lyžiarov.
  • Brúsenie lyží a SNB na nami vyrábanom stroji TUNER 320 2.0 pre skiservis, požičovne a lyžiarskej školy.
  • So značkou HOLMENKOL organizujeme skupinové školenie zamerané na tuning a voskovanie lyží pre pretekárov, trénerov a "hobíky".

Kedy bude školenie?

Dĺžku a rozsah školenia stanovujeme po dohode individuálne, školenie prebieha pod vedením skúsených servisných technikov s mnohoročnou praxou.

Voskujeme lyže v Beskydských ski areáloch

V rámci prezentácie obchodu Tuninglyze.cz a servisu lyží AVEX SKI, už druhý rok profesionálne voskuje zadarmo lyže pretekárom a voľne prichádzajúcim. Predvádzame aj výrobky renomovaných výrobcov Swix, Toko, Wintersteiger, HOLMENKOL a Vola.

Kde sme již boli? Kde budeme tento rok?

Běžkaři i lyžaři si mohou své lyže vymazlit, servis zvládnete i doma!

Řada lidí má kvůli covidové době více času a možností, jak jej strávit, je samozřejmě mnoho. Příznivci lyžování či běžkování se například mohou více zaměřit na servis svých lyží. S lyžařským servisem AVEX SKI ve Zlíně to bude hračka. Právě zde se totiž na tuning lyží zaměřují.

Celý článek

Manuály renomovaných výrobcov nástrojov pre brúsenie a voskovanie lyží


PDF dokumenty na stiahnutie